Aktuality

SOBOTA 7. 7. 2018 Z A V Ř E N O

vloženo: 24.5.2018

Čt, Pá  - 5. a 6. 7. 2018 - státní svátky - ZAVŘENO

Sobota 7.7. 2018 - ZAVŘENO

 

Děkujeme za pochopení.

Rekonstrukce ulice Dělnická od 10.4.2017

vloženo: 30.3.2017

Informace o přístupu do provozovny v Lipové ulici aktuálně na tel.  499 424 602

+ informace níže

v I. etapě bude dopravní značka zákazu vjezdu všech vozidel v úseku od křižovatky s ulicí Poštovní (od stavebnin), po křižovatku s ulicí Na Nivě (u motorestu) doplněna dodatkovou tabulkou "Dopravní obsluze vjezd povolen" (např. pro obyvatele Podhůří).  Ulice Dělnická v daném úseku bude obousměrně průjezdná. Autobusy MHD budou mít příjezd zajištěn ulicí Dělnickou, dále ulicí na Nivě, Poštovní až do ulice Lipová, kde se budou otáčet. V průběhu stavby zůstane neobsloužena pouze zastávka "Lipová". V této etapě bude ulice Dělnická od křižovatky s ulicí Na Nivě (od motorestu) po křižovatku v Kunčicích pro veškerou dopravu neprůjezdná.

 

v II. etapě (v letních měsících, dle postupu prací) bude zcela uzavřena také ul. Dělnická v úseku od ulice Poštovní (od stavebnin), po ulici Na Nivě (u motorestu),  v té době by se využívala ulice Vodácká, jako jednosměrná ve směru od automobilky k ulici Na Nivě pro osobní dopravu a BUS, pokud to dle sdělení dopravců bude možné. V té době by již měla být s omezením sjízdná ulice Dělnická v úseku od ulice Na Nivě (od motorestu), až po křižovatku v Kunčicích.

V průběhu rekonstrukce ulice Dělnická bude Podhůří vždy v některé části pro tranzit neprůjezdné. Objízdná trasa vede přes Dolní Brannou.

PŘIJMEME PRACOVNÍKA PROVOZU, ŘIDIČE C

vloženo: 9.11.2015

požadujeme  minimálně vyučení v technickém oboru

ŘP skupiny C,E, profesní průkaz, praxe v řízení min. 2 roky, trestní bezúhonnost, opravnění VZV,

Informace  na tel. 606 371 766.

Nově výkup autobaterií

vloženo: 3.6.2015

V rámci zajištění zpětného odběru olověných baterií od 1. 6. 2015 autobaterie vykupujeme.

Výkup od 1. 3. 2015

vloženo: 22.12.2014

Vážení zákazníci,

Dle vyhlášky č. 27/2015 Sb.  nebudou prováděny úhrady fyzickým osobám za dodaný kovový odpad i odpad barevných kovů v hotovosti. Platba bude převedena na bankovní účet dodavatele, popř. poukázána poštovní poukázkou.

Výkup papírového odpadu bude i nadále v hotovosti.

 

Děkujeme za pochopení.

Nabídka práce: Vedoucí provozovny

vloženo: 21.6.2012

Vedoucí provozovny - svozové firmy, sběrny odpadů , provoz Lipová 19, Vrchlabí

Žádáme: zkušenosti s vedením kolektivu, organizací a řízením práce minimálně 2 roky praxe, technické zaměření, dobrá komunikace, operativní rozhodování, odpovědnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík, maturita nebo VŠ, řidičský průkaz  B podmínkou, skupiny C, E výhodou, znalost práce na PC.

Kontakt: životopis na email odpady@lipkova.cz s předmětem vedoucí provozu

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ - UPOZORNĚNÍ NA PODEZŘENÍ Z NEKALÉ SOUTĚŽE

vloženo: 18.5.2012

Vážení obchodní přátelé, vážení zákazníci !

V posledních několika dnech někteří z Vás zaznamenali od zástupců  jedné z konkurenčních  firem naší obchodní společnosti LIPKOVA s.r.o. „informaci" o tom, že LIPKOVA s.r.o.  podnikatelské aktivity skončila, jelikož byla tzv. „koupena". Chci Vás ubezpečit, že se jedná o nepravdivé tvrzení. Vzhledem k tomu, co rozšiřování této informace předcházelo, mám důvodné podezření, že se tak děje cíleně, s úmyslem poškodit firmu LIPKOVA s.r.o. Jde o snahu odstranit z podnikatelského teritoria jednu z těch domácích firem, které odolávají snahám nadnárodních společností o získání většiny, ne-li o získání monopolu v podnikání, byť skrytého,  například v oblasti nakládání a likvidaci  odpadu.  Co je smyslem takového jednání je více než zřejmé. Je nebo může to být vidět  především v cenových nabídkách ve veřejné soutěži.

Popsané jednání  nese znaky zákonem zakázané nekalé soutěže ve smyslu ust. 44 odst. 1 a § 50 odst. 1 obchodního zákoníku. Děkuji všem, co mě na toto jednání konkurence upozornili. Velice si toho vážím nejenom já, ale i  dalších devět  provozních zaměstnanců  v dělnických profesích  naší firmy LIPKOVA s.r.o. ve Vrchlabí.  

Jsme tu pro Vás !

 

Ing. Renata Lipková

        jednatelka

 

 

Nekalá soutěž

 § 44  

 

(1) Nekalou soutěží je jednání v hospodářské soutěži nebo v hospodářském styku, které je v rozporu s dobrými mravy soutěže a je způsobilé přivodit újmu jiným soutěžitelům, spotřebitelům nebo dalším zákazníkům. Nekalá soutěž se zakazuje.

 

2) Nekalou soutěží podle odstavce 1 je zejména:

a) klamavá reklama,

b) klamavé označování zboží a služeb,

c) vyvolávání nebezpečí záměny,

d) parazitování na pověsti podniku, výrobků či služeb jiného soutěžitele,

e) podplácení,

f) zlehčování,

g) srovnávací reklama,

h) porušování obchodního tajemství,

i) ohrožování zdraví spotřebitelů a životního prostředí.

 § 50

(1) Zlehčováním je jednání, jímž soutěžitel uvede nebo rozšiřuje o poměrech, výrobcích nebo výkonech jiného soutěžitele nepravdivé údaje způsobilé tomuto soutěžiteli přivodit újmu.

 

 


mapa webu | Přihlásit | © 2012 designed by DreamSites.cz